mezunlarinerede.com sitesi Marmara Üniversitesi Böte bölümü öğrencileri tarafından kariyerlerini hedeflemek ve tecrübelerden yararlanmak isteyen sizler için sayısız bölümden mezunlar hakkında en iyi bilgiyi sunmak için kurulmuştur.

mezunlarinerede.com’ un temel amacı, sayısız bölüm mezunlarından ulaşabildiklerimiz ile üniversite hedefleyen ve kariyerini planlamak isteyen öğrencilerimize yol göstermektir. Bu nedenle mezunlarinerede.com olarak tüm bölümlerden mezun olanların ne tür çalışmalar yaptığını sizlerle paylaşmak ve mezunların nerelerde olduklarını sizlere göstermek ve onların tecrübelerini sizlerle paylaşmak amacıyla 2016 yılında kurulmuştur.

mezunlarinerede.com olarak tüm bölümlerden mezunlara ulaşmayı hedeflemekteyiz. Bizimle iletişime geçerek sizde öğrencilerimize ilham kaynağı olabilirsiniz.

Mehmet ELİBOL
Kurucu Danışmanı
Yıldız Teknik Üniversitesi BÖTE mezunu olan Mehmet Elibol yüksek lisans çalışmasını İstanbul Üniversitesi Enformatik bölümünde tamamlamıştır. Mobil ve web teknolojileri ile ilgilenmektedir.
TwitterLinkedln
Gamze ERDEM
Kurucu Danışmanı
2012 yılında İMKB Anadolu Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri bölümünden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümü mezunudur.
TwitterLinkedln
Begüm PİŞKİN
Kurucu Danışmanı
2013 yılında Bakırköy Anadolu Ticaret Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri bölümünden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümü mezunudur.
TwitterLinkedln

Aişe ERMİŞ
2015 yılında Güç Kardeşler Anadolu Lisesinden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümü 4. sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir. Aynı zamanda Mekatronik Mühendisliğine ÇAP yapmaktadır.
LinkedIn
Aylin ÖZCAN
2015 yılında Sarıyer Mehmet Şam Anadolu ve Ticaret Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri bölümünden mezun olmuştur.Marmara Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümü 4. sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir.
TwitterLinkedIn
Büşra DİNÇEL
2015 yılında DİSK Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri bölümünden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümü 4. sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir.
TwitterLinkedIn